Τρίτη, 19 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, καλεί όλους τους γονείς να συμμετέχουν στην Γενική Συνέλευση που θα γίνει στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας την Δευτέρα  25/09/2017  και ώρα 19.30 μ.μ.

ΘΕΜΑΤΑ :
1. Διοικητικός και Οικονομικός Απολογισμός

2. Προτάσεις και Προγραμματισμός Δραστηριοτήτων για το σχολικό έτος 2017-2018

3. Παρουσίαση Απογευματινών Δραστηριοτήτων

Την ίδια ημέρα θα μπορείτε να πληρώσετε την ετήσια συνδρομή του Συλλόγου που ανέρχεται στα 10€ / οικογένεια.

Για να παραμείνει ο Σύλλογος μας δυνατός , ζητούμε τη συμμετοχή των γονέων που έχουν τη θέληση και τη διάθεση να διεκδικούν το καλύτερο για τα παιδιά μας και να παρεμβαίνουν ουσιαστικά και αποτελεσματικά με λύσεις στα προβλήματα του Σχολείου μας !!!

Το Δ.Σ.

Καθημερινά μπορείτε να ενημερώνεστε από τη σελίδα μας στο Facebook «Σύλλογος Γονέων 4ου Δημοτικού Δραπετσώνας» και στο blog μας  «http://www.syllogosgoneon4dsd.gr/»