Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2013

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Δραπετσώνας, σας προσκαλεί στο αποκριάτικο πάρτι που θα κάνει,την Κυριακή 10 Μαρτίου 2013 στο VILLA CLUB (ΚΑΣΤΟΡΟΣ 48 & ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΟΠΙΣΘΕΝ JUMBO ΛΙΜΑΝΙ ΠΕΙΡΑΙΆ) από τις 17.00μ.μ. έως τις 22.00μ.μ.
Τιμή εισόδου: 7ευρώ/ανα άτομο και περιλαμβάνει 1 ποτήρι κρασί ή μπύρα για τους μεγάλους και άφθονο χυμό, πατατάκια και ποπ κορν για τα παιδιά.
(Τα παιδάκια κάτω των 5 ετών δωρεάν)
Τις προσκλήσεις θα μπορείτε να τις προμηθευτείτε από σήμερα Δευτέρα 4/3 από τα μέλη του συλλόγου, καθώς και την ημέρα του πάρτι στο club.
Και μην ξεχνάτε!!!Κατα τη διάρκεια του πάρτυ θα δοθούν λαχνοί και θα κληρωθούν πλούσια δώρα!!!

*Παρακαλούμε θερμά όλα τα παιδάκια να μην έχουν στον χώρο χαρτοπόλεμο και σπρέϋ.*