Πέμπτη, 11 Οκτωβρίου 2012

Υποστηρικτές της προσπάθειας μας

Ο Σύλλογος μας κάθε χρόνο εκδίδει ημερολόγια και φωτογραφικά πακέτα για τους μαθητές του σχολείου μας , προκειμένου έχει έσοδα το ταμείο μας , χρήματα τα οποία δίνονται για κάλυψη αναγκών του σχολείου.
Επειδή η φετινή χρονιά είναι η πιο δύσκολη οικονομικά για πολλές οικογένειες , καλούμε όσους γονείς ή φίλους διαθέτουν επιχείρηση και θέλουν να υποστηρίξουν τον Σύλλογο μας, διαφημίζοντας την επιχείρηση τους , να συμμετέχουν με χορηγία για την κάλυψη των εξόδων έκδοσης των ημερολογίων και των φωτογραφικών πακέτων , προκειμένου τα διαθέσουμε σε όλα τα παιδιά στην χαμηλότερη δυνατόν τιμή.
Τρόπος επικοινωνίας μέσω email : sg4dsd@gmail.com ή μέσω τηλεφώνου (δείτε εδώ)