Τρίτη, 22 Μαΐου 2012

Φορολογική Δήλωση

Στα πλαίσια της διαφάνειας και της ειλικρινούς συνεργασίας με τους γονείς , οι οποίοι στηρίζουν και προσφέρουν στο Σύλλογο , έχουμε προχωρήσει στην πλήρη καταγραφή των εσόδων και εξόδων του ταμείου καθώς, στην έκδοση αποδείξεων για οποιαδήποτε συναλλαγή , στην έκδοση ΑΦΜ και ορισμό εκπροσώπου για την υποβολή φορολογικής δήλωσης .
Ο Σύλλογος μας για δεύτερη συνεχή χρονιά συνέταξε και υπέβαλε φορολογική δήλωση ως Νομικό Πρόσωπο Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα . Αξίζει να σημειωθεί ότι είμαστε από τους ελάχιστους Συλλόγους Γονέων που διαθέτουν ΑΦΜ και υποβάλουν φορολογική δήλωση .Οι σημαντικότερες κινήσεις του ταμείου καταγράφονται συνεχώς και στην σελίδα ΤΑΜΕΙΟ της ιστοσελίδας μας.