Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2011

Δωρεάν Δραστηριότητες το Σάββατο

Ο Σύλλογος μας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσει ότι , κατόπιν ενεργειών του , θα λειτουργήσουν ΔΩΡΕΑΝ για τα παιδιά του σχολείου μας ,τμήματα μπάσκετ και θεατρικής αγωγής. Οι δραστηριότητες αυτές θα ξεκινήσουν από τις αρχές του επόμενου μήνα και κάθε Σάββατο. Οι υπεύθυνοι εκπαίδευσης των ανωτέρω δραστηριοτήτων θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους δωρεάν προς το Σύλλογο μας , γεγονός για το οποίο τους ευχαριστούμε θερμά. Ήδη έχουν ξεκινήσει οι εγγραφές και η συμμετοχή των παιδιών είναι μεγάλη. Για την οριστική ημερομηνία έναρξης θα ενημερωθείτε από την σελίδα μας και από σχετικές ανακοινώσεις.