Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2011

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ

Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 9 Ιουνίου η καλοκαιρινή γιορτή του σχολείου μας , με πλήθος κόσμου να παρακολουθεί ένα εντυπωσιακό πρόγραμμα χορού και προβολής παλαιού καλού ελληνικού κινηματογράφου. Συγχαρητήρια στα παιδιά και τις δασκάλες της γυμναστικής που οργάνωσαν την σχολική αυτή γιορτή με την συμπαράσταση τόσο οικονομική όσο και εργασίας από το Σύλλογο μας .Ευχαριστούμε τον ξυλουργό του συνεργείου Δραπετσώνας ο οποίος έστησε τα σκηνικά.

Στο τέλος της γιορτής μοιράστηκαν από το Σύλλογο αναμνηστικά δώρα (πάπυρος λαιμού με τα αρχικά των μαθητών , μπρελόκ , ψηφιακό λεύκωμα και έπαινο αποφοίτησης ) για κάθε παιδί της ΣΤ τάξης και κληρώθηκαν 12 δώρα για όλους τους μαθητές του σχολείου.
Ευχόμαστε σε όλους τους γονείς και μαθητές υγεία ,τύχη και

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!